VIDEO: Vrijheidsmaaltijd in Makado Centrum

SCHAGEN – De Stichting 4 en 5 mei Schagen vierde de bevrijding onder andere met een Vrijheidsmaaltijd in het Makado Centrum in Schagen. De Vrijheidsmaaltijd was in veel steden in Nederland al een traditie. Aan lange tafels, op bijzondere locaties, aten mensen samen. Zij deelden verhalen en vierden de vrijheid.

Voor het bestuur van de Stichting 4 en 5 mei was het de eerste keer dat zij dit organiseerden. Sinds dit jaar heeft de stichting een nieuw bestuur.

De burgemeesters Marjan van Kampen van Schagen en Rian van Dam van Hollands Kroon waren aanwezig en gingen in gesprek met de tafelgasten.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sanna Noi de Vries werkt fulltime op de redactie bij Noordkop Centraal. Iets sturen naar Sanna? Mail naar sannanoi.devries@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):