Vergaande maatregelen woonzorggroep SAMEN
SCHAGEN – Woonzorggroep SAMEN beperkt de activiteiten in hun vestigingen in verband met de coronacrisis. Zo organiseert Samen tot nader orde geen externe uitjes voor cliënten.
Dagactiviteiten voor de nog thuiswonende cliënten worden stopgezet. Echter, als deze maatregel te veel ontwrichtend blijkt te zijn voor het thuisfront, dan zal hier per individu naar een oplossing gekeken worden.
“Condoleances worden sinds vrijdag niet meer op onze locaties gehouden. Daarnaast wordt medewerkers geadviseerd niet naar condoleance en uitvaartbijeenkomsten te gaan om het risico op besmetting te voorkomen.” zo schrijft SAMEN.
Om dezelfde reden kunnen bewoners die zijn overleden niet meer opgebaard worden op de eigen kamer, appartement of in de locatie.
Het restaurant De Ontmoeting in Magnushof is 14 maart al gesloten. Bewoners en hun bezoek kunnen hier dan niet meer terecht. Medewerkers kunnen op kantoor of de afdeling hun lunch nuttigen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal