Toppers in Valkkoog
VALKKOOG – Telemann Toppers stond op het programmaboekje van het optreden van ‘Gioardino Musicale’. Dit internationale barokensemble trad zaterdagavond 4 november op in het prachtige oude kerkje van Valkkoog.
Het ensemble bestaat uit Eva Harmuthová op blokfluit en hobo, Louella Alatiit op viool, Elske Tinbergen op cello en Jérôme Brodin op klavecimbel.
Het concert was gewijd aan de 250ste sterfdag van Georg Philipp Telemann die tijdens zijn leven van 1681 tot 1767 de beroemdste componist en musicus was in Duitsland.
Bijna honderd bezoekers genoten van het concert.
Alle zes ten gehore gebrachte stukken werden in wisselende samenstelling van het ensemble gebracht. Het was een mooie avond in een prachtige ambiance en een zeer verzorgde service van de groep vrijwilligers van Kerkje Valkkoog.
(Tekst: Joop Luten, Foto’s: Huib Visser)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal