Toen de stad in brand stond
HIPPOLYTUSHOEF – In samenwerking met Museumboerderij Jan Lont organiseert de Historische Vereniging Wieringen zaterdag 13 mei om 15.00 uur een lezing door Elske Timmer aan de Stroeërweg in Hippolytushoef.
Elske Timmer vertelt over haar boek over Henny Borg.Â
Henny Borg was een scholiere in Den Helder. In schriftjes schreef en tekende zij over haar leven tijdens de Tweede Wereldoorlog. Tijdens het oorlogsgeweld moesten zij en haar ouders vluchten en boven De Kooy was een grote luchtaanval waarbij de vliegtuigen brandend uit de lucht vielen.
Elske Timmer was vrijwilliger bij Museum Oud Anna Paulowna toen deze schriftjes geschonken werden. Zij zag onmiddellijk de historische waarde. Ze schreef hier een boek over en ging op zoek naar de rechtmatige eigenaar van de schriftjes.
De toegang, inclusief koffie of thee, kost € 6,-. Om verzekerd te zijn van een plaats kunt u reserveren via info@historischwieringen.nl.Â
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal