Thomas Dekker signeert bij Plukker

 

SCHAGEN – Voormalig prof wielrenner Thomas Dekker kwam zaterdagmiddag naar boekhandel Plukker in Schagen om zijn onlangs verschenen boek `Mijn Gevecht` dat hij samen met Thijs Zonneveld heeft geschreven te signeren.

De wielrenner geboren en getogen in Dirkshorn geeft in het boek een kijkje in de keuken van de wielersport. Het gaat over de losbandigheid en het dopinggebruik in zijn carrière en het moment dat hij bekende doping te hebben gebruikt dat in 2009 aan het licht kwam.

Omdat hij genoeg had van alle leugens wilde hij zijn echte verhaal vertellen. Boekhandel Plukker is de enige boekhandel waar hij signeert omdat hij in Schagen op school ging.

Er kwamen veel mensen die hem kenden en ook vrienden en bekenden uit die tijd. Tot zijn grote verrassing kwam ook zijn leraar Duits, Ernst Slinger, van de GSG hem opzoeken.

Toen Thomas hem trots vertelde dat zijn boek onder andere ook in het Duits uitkomt, stond Ernst Slinger te glimmen en zei het heel graag te willen hebben.

(Foto’s: Kitty Mertz)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 17 december 2016
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 30
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):