tanjagroen.nl gebruikt als reclamepagina
SCHAGEN – De website tanjagroen.nl wordt sinds kort gebruikt als reclamepagina.Â
De domeinnaam tanjagroen.nl werd in mei geregistreerd door een klant van internetbedrijf bHosted. Vorige week verscheen op het adres een advertentiepagina met links naar verschillende bedrijven. Die pagina was online gezet door Your Salespoint Online Marketing.
De redactie van Noordkop Centraal heeft het bedrijf benaderd en het verhaal rond Tanja Groen uitgelegd. Daarop heeft het bedrijf besloten de pagina offline te halen en de domeinnaam weg te doen.
Om te voorkomen dat een ander bedrijf hetzelfde gaat doen, is de domeinnaam gratis aangeboden aan de redactie van Noordkop Centraal. De omroep neemt de domeinnaam over en plaatst er binnenkort een overzicht op van al het nieuws rond de verdwijning van Tanja Groen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Hoe wereldvreemd ben je wanneer je dit doet eigenlijk?
Goede (re)actie van Noordkop Centraal.