Stormachtige veldloop in Harenkarspel

250 leerlingen van basisscholen in Harenkarspel hebben woensdagmiddag meegedaan aan de 2e scholierenveldloop, die werd georganiseerd door Sportservice en atletiekvereniging NOVA.

Na een aanmoedigend praatje van wethouder Scheltema de Heere werd om 13.30 uur het eerste startschot voor de kleutergroepen gelost. Deze twee startgroepen liepen het parcours in één lange sprint en kwamen uitgeput over de finish.

Hierna was het de beurt aan de oudere kinderen van de groepen 3 t/m 8. Het parcours van 500 of 1.000 meter was uitgezet op en rondom het terrein van AV NOVA en IJsclub SIS.

De snelste tijd op de 1.000 meter werd door 2 leerlingen gelopen. Wouter Leijen uit groep 7 van de Sint Janschool en Vincent Fontaine uit groep 6 van De Meerkoet liepen de 1.000 meter in 3 minuut en 20 seconden.

Foto: Sportservice Schagen

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 22 april 2010
Categorie: Archief Sport
Aantal views: 17
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):