Sporters opnieuw in actie
Gebruikers van sporthal Harenkarspel hebben dinsdagavond massaal geprotesteerd tegen de voortdurende sluiting van de hal.
Rond de 300 sporters, waaronder veel jeugdleden van de verenigingen, verzamelden zich rond 19.00 uur bij het gemeentehuis waar een raadsvergadering gepland stond. Waarnemend burgemeester Brommet werd een groot aantal lijsten met handtekeningen aangeboden.
Na de toezegging van Brommet dat binnen 2 weken duidelijkheid over de toekomst van de hal zal worden gegeven vertrokken de sporters.
Tijdens de raadsvergadering die volgde gaf de politiek het college een duidelijke opdracht: De sporthal moet zo snel mogelijk weer open. Wethouder Slagter beloofde binnen één week met een notitie te komen over de toekomst van de hal.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal