Schilders pakken 225 woningen in Schagen aan
SCHAGEN – Wooncompagnie heeft 225 woningen in Schagen laten opknappen door Helder Vastgoed.
Aan de Kwartelhof, Vinkenhof, Gruttolaan en Scholeksterlaan werd het glas in de voordeur vernieuwd. Ook werden, waar dit nog niet eerder was gebeurd, de rabatdelen vervangen door onderhoudsvriendelijk materiaal. Verder werden de woningen aan de buitenzijde opnieuw geschilderd, in de kleuren crème, groen en oker.
Bij de huizen aan de Roodborstjeslaan, Merelstraat en Rietzangerstraat werd het dak aan de binnenzijde geïsoleerd. Ook deze woningen werden voorzien van een nieuwe verflaag, in de tinten crème, groen, rood en blauw.
‘Dat onze woning is geschilderd, werd wel weer hoog tijd. Het schilderwerk was echt aan onderhoud toe. De voordeur werd al aardig kaal en het raam van de schuur verkeerde in slechte staat. Daar zijn ze lang mee bezig geweest, maar alles ziet er nu weer keurig netjes uit’, aldus bewoonster Lilian Anthonie-de Groot.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal