Schietincident blijkt blikje

NIEUWE NIEDORP – Vrijdagavond rond 19.30 uur is de politie een zoekactie gestart in de Dorpsstraat in Nieuwe Niedorp.

Een buurtbewoner zag dat twee automobilisten in conflict waren. Op de kruising Dorpsstraat / Hoefje zag ze hoe de ene automobilist de andere wilde klemrijden.

Dat lukte niet en even verderop werd er nog een poging gedaan om de automobilist klem te rijden. Daarbij zou ook geschoten zijn. Daarom werd de straat afgezet.

Beide betrokken voertuigen waren al weg toen de politie kwam. Later kon de politie contact krijgen met één van de betrokkenen. Die meldde dat er een blikje tegen een andere auto was gegooid. Er was dus geen sprake van een schietincident.

(Foto’s: Inter Visual Studio)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):