`Schagen moet meedoen`

De gemeente Schagen mag de komst van een bedrijventerrein ten zuiden van de Witte Paal niet tegenhouden. Dat zei Commissaris van de Koningin Borghouts donderdag na zijn werkbezoek aan de gemeente Niedorp.

Niedorp wil graag dat ten zuiden van de Witte Paal een nieuw bedrijventerrein wordt gebouwd. Schagen ziet dat niet zitten omdat de behoefte aan dat terrein niet is aangetoond.

Volgens Borghouts moet Schagen de ontwikkeling zien in een groter geheel. `Het gaat om de regio Noord-Holland noord, en niet alleen om Schagen`, zei Borghouts.

Hij kon Niedorp geruststellen. Het bedrijventerrein staat wel degelijk in de provinciale plannen. Niedorp had eerder fel gereageerd richting provincie omdat het bedrijventerrein niet in het nieuwe streekplan voor Noord-Holland noord voorkomt.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):