Schagen hard onderuit op De Kuil

TUITJENHORN – Het bezoek van Schagen aan sportpark De Kuil in Tuitjenhorn is de geelzwarten vanmiddag slecht bekomen. Het team van Ivo Rohling ging hard onderuit.

“In de eerste helft waren beide ploegen gelijkwaardig, maar in de tweede helft was Hollandia T heer en meester”, vertelt perschef Pieter Vos namens Hollandia T.

Toch leek er aanvankelijk weinig aan de hand voor Schagen. In de 26ste minuut kwam de ploeg op 0-1, door een van richting veranderde vrije trap van Bob Meijlis. Drie minuten voor rust bracht Stan Groenland de ploegen op gelijke hoogte, 1-1.

Kick Glas kwam na de pauze in het veld en na 15 seconden zette hij Hollandia op voorsprong, 2-1. De voorbereidende actie was van Hergy Matuka. Een kwartier voor tijd scoorde Glas zijn tweede van de middag en was de strijd beslist, 3-1. Matuka bepaalde in de slotminuut de eindstand op 4-1.

Rood was er voor Mike Vink van Schagen, na een charge op Matuka.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 13 december 2015
Categorie: Archief Sport
Aantal views: 14
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):