Samen en Omring samen tegen corona

NOORDKOP – Om verspreiding van het coronavirus te vertragen en ziekenhuizen te ontlasten starten zorgorganisaties Omring, Wilgaerden en Woonzorggroep Samen met twee corona thuiszorgteams voor de verpleging thuis van cliënten met een coronabesmetting of een vermoedelijke besmetting.

Zorgorganisatie Omring draagt zorg voor de coördinatie. Het corona thuiszorgteam zorgt voor gerichte zorg aan cliënten met een (vermoedelijke) coronabesmetting. Cliënten kunnen hierdoor langer thuis blijven. Ziekenhuizen raken minder overbelast. 

Een cliënt wordt pas doorgestuurd voor ziekenhuisopname als het écht nodig is. 

“Wij zijn trots dat we de handen ineen hebben geslagen om met elkaar de beste zorg te kunnen leveren en gezamenlijk de strijd aan te gaan met het coronavirus”, melden de organisaties.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):