Rabobank en LUBA hoofdsponsors Popweekend

SCHAGEN – Tot grote blijdschap van de Stichting Evenementen Schagen (SES) hebben de Rabobank Kop van Noord-Holland en LUBA Uitzendbureau zich voor 2022 wederom als enthousiaste sponsors verbonden aan het Popweekend Schagen.

De afspraken tussen de SES en de sponsors waren al lang geleden gemaakt maar door corona kon het festival twee jaar lang niet doorgaan. Woensdag zijn de handtekeningen door de sponsors van het Popweekend onder het contract gezet.

“We kijken met veel plezier uit naar het Popweekend. Als het weer net zo mooi is als vandaag wordt het een fantastisch feest”, aldus Andy Geel van Luba Uitzendbureau.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Bas Burlage was tot en met augustus 2022 actief op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord
  1. Maria
    Maria zegt:

    Hopelijk volgend jaar een nieuwe sponsor, de Rabobank is verantwoordelijk voor de Libor-affaire en het witwassen van geld uit illegale activiteiten en is hiervoor veroordeeld. Liever een bedrijf met een positieve instelling en betere reputatie.

Reacties zijn gesloten.