Publieksactie Schagen FM
Schagen FM zal de komende weken inwoners van Zijpe oproepen om een e-mail te sturen naar een speciaal actieadres van de omroep.
De actie is het gevolg van het voornemen van de gemeente Zijpe om de subsidie aan Schagen FM per 1 januari 2007 te beëindigen. Schagen FM vindt die bezuinigingsmaatregel van Zijpe niet correct omdat Zijpe, net als alle gemeenten in Nederland, geld van het rijk krijgt voor de lokale omroep.
Mocht Zijpe haar subsidie aan de omroep staken dan zal Schagen FM stoppen met het verzorgen van uitzendingen in die gemeente.
Inwoners van Zijpe kunnen de komende weken via protest@schagenfm.nl laten weten waarom Schagen FM in Zijpe actief moet blijven. Alle e-mails worden uiteindelijk aangeboden aan het gemeentebestuur en de politici in Zijpe.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal