Provincie moet keuzes maken over vlotbruggen
SCHAGEN – De provincie gaat de vlotbruggen in ’t Zand en Sint Maartensvlotbrug niet repareren. Na de aanvaring van de Burgervlotbrug is het bestaande remmingwerk kapot gevaren en inmiddels vervangen.
Voor de nog te realiseren remmingwerken bij Vlotbrug ’t Zand en Sint Maartensvlotbrug is een nieuwe raming opgesteld. De totale kosten inclusief het uitgevoerde werk aan de Burgervlotbrug bedragen naar verwachting € 2,6 miljoen
Echter was voor de drie bruggen € 1,5 miljoen uitgetrokken. Voor de provincie is dit de reden de werkzaamheden aan de Vlotbrug “t Zand en Sint Maartensvlotbrug niet uit te voeren.
De prioriteit lag bij de Burgervlotbrug. Deze vlotbrug ligt bij een bocht en heeft de grootste kans op een aanvaring. De andere twee vlotbruggen liggen in een recht stuk vaarweg. Gelet op de hoogte van de overschrijding wordt voorgesteld beide andere vlotbruggen niet in uitvoering te nemen.
Â
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal