Provincie denkt aan drempels in N248

SCHAGEN – De provincie Noord-Holland ziet de aanleg van drempels in de N248 bij de Wadweg als een mogelijke oplossing om die kruising veiliger te maken. 

Woensdag hebben belanghebbenden overleg gehad met de provincie over de veiligheid op de weg. Aanleiding waren twee ongevallen met dodelijke afloop. 

Binnen enkele maanden worden maatregelen genomen om de kruising veiliger te maken. Dat meldt Saskia Ruigrok uit Wieringerwaard, die zich al lange tijd inzet om de weg veiliger te maken. 

Op langere termijn wordt gekeken naar oplossingen als een rotonde, maar dat is erg kostbaar. Meer voor de hand ligt de aanleg van drempels met gevarenlichten. 

Saskia heeft nog meer mogelijke oplossingen. “Ik ga desnoods met de petitie naar Den Haag om het erdoor te krijgen”, schrijft Saskia op Facebook.

De provincie Noord-Holland, beheerder van de weg, gaat met alle suggesties aan de slag. Een definitief besluit over de maatregelen om de N248 veiliger te maken moet nog worden genomen. 

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):