Promotie van Petanque
SCHAGEN – Bij jeu de boulesvereniging PON wordt zondag 25 september vanaf 10.00 uur het jaarlijkse `Spek- en Bonentoernooi` gespeeld op het terrein van PON achter de Groeneweghal aan de Wilgenlaan in Schagen.
Volgens voorzitter Jaap Oostindiër is het het drukst bezette toernooi van de vereniging. Ieder jaar nemen er zo’n 100 mensen aan deel uit alle windstreken. Zij willen met dit toernooi onervaren spelers laten kennismaken met deze sport.
Per koppel mag slechts één speler een licentie hebben. Bij dit toernooi is het meedoen belangrijker dan het winnen. De prijzen bestaan uit blikken bonen en pakjes spek.
De deelname aan het toernooi is gratis. Geïnteresserden kunnen zich vóór vrijdag 23 september opgeven door een mail te sturen naar keli@quicknet.nl of telefonisch via het nummer 0224 – 72 04 83. U kunt ook inschrijven via de website www.ponschagen.nl.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal