Prachtige Muziek in Herboren Toren

BURGERBRUG – Zij staat al ruim 40 jaar op de planken, Marjolein Meijers, en samen met Walter en Onno Kuipers kwam zij zondagmiddag met haar programma ‘MUZIEK’ naar de Herboren Toren in Burgerbrug.

Alle drie professionals die in het programma regelmatig van instrument wisselen en zelfs tijdens een nummer. Het was een muzikale wereldreis met bijzonder mooi gezongen, eigen nummers. Marjolein praatte ze met een kwinkslag aan elkaar.

De beide mannen zijn broers en met Walter is de echtgenoot van Marjolein. In Rotterdam, waar Marjolein vandaan komt, vertrokken ze om al snel in Ierland te arriveren. De onvervalste Ierse klanken kwamen prachtig tot hun recht in het kerkje. Bulgarije en Turkije kwamen voorbij om door te gaan naar Amerika.

Het podium stond vol instrumenten want Marjolein Meijers zingt niet alleen, maar bespeelt ook de bas, gitaar en banjo. Walter Kuipers nam de viool, mandoline, bouzouki en uiteindelijk de doedelzak voor zijn rekening.

Onno Kuipers haalde de mooiste klanken uit zijn accordeon, trekzak en gitaar. Het kerkje zat vol mensen die met hun applaus duidelijk lieten weten hoe ze genoten hadden.

(Foto’s: Kitty Mertz)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):