Potentiële Expeditie Robinson deelnemers

SCHAGEN – Voor het eerst sinds 2009 kunnen er dit jaar weer onbekende Nederlanders meedoen aan Expeditie Robinson. Vier om precies te zijn. Deze survivors vullen de BN’er-cast aan.

Dat nieuws maakte Dennis Weening bekend in RTL Boulevard. De BN’ers die willen meedoen zijn absoluut niet op, zei de presentator, maar al jarenlang stromen de vragen van ‘onbekende Nederlanders’ binnen wanneer zij zich weer kunnen inschrijven.

In Schagen zijn al enkele potentiële deelnemers opgestaan. Zo vertelt Djorgie Tombal: “Al tijden zeg ik tegen iedereen in mijn omgeving hoe graag ik mee wil doen aan Expeditie Robinson. En nu heb ik eindelijk de kans! Ik hou van spelletjes, ben sportief, competitief en een groepsmens.” Zijn video is te zien op expeditierobinson.rtl.nl.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):