Plan van aanpak voor Sint Maartenszee
SINT MAARTENSZEE – Behoorlijk wat mensen trotseerden maandagavond regen en wind om naar Strandpaviljoen Sint Maartenszee te komen voor het Plan van aanpak voor Sint Maartenszee.
Wethouder Jan Steven van Dijk en projectleider Eef Franke willen nog voor het komend seizoen een aantal belangrijke zaken gerealiseerd hebben.
Tijdens de bijeenkomst op 29 juni was een top 12 van zaken die verbetering vragen samengesteld. De aanwezigen stelden daaruit in zes groepjes onder leiding van een aantal raadsleden hun eigen prioriteitenlijstje samen.
Uiteindelijk werd uit de lijstjes door Jan Steven van Dijk en Eef Franke de volgorde vastgesteld.
Wethouder Jan Steven van Dijk liet daarna de aanwezigen weten hoe die volgorde eruit gaat zien.
De verkeersveiligheid staat bovenaan het lijstje, gevolgd door het verleggen van het voetpad en verlichting van de Burgemeester Breebaartweg, die naar de strandpaviljoens leidt.
Daarbij komt vrijdag onder de website van de gemeente Schagen een website over Sint Maartenszee waarin precies wordt aangegeven wanneer wat wordt gedaan.
Het kustdorp zal er aantrekkelijker uit gaan zien als de reactor aan het zicht wordt ontnomen en dat zou volgens de aanwezigen goedkoper zijn door het aanleggen van bomen dan een camouflage duin.
(Foto’s: Kitty Mertz)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal