Petten temt koploper Geel Zwart
PETTEN – Petten heeft zondag op eigen veld tegen Geel Zwart een verdienstelijk resultaat geboekt. Het team van trainer Rajesh speelde met 1-1 gelijk tegen de titelkandidaat uit ’t Zand.
Petten kwam goed beslagen ten ijs tegen Geel Zwart. Beide teams probeerden een bres te slaan in de afweer van de tegenstander.
Dat lukte uiteindelijk Petten voor het eerst. De ploeg kwam op 1-0 voor en leek die stand tot over het eindsignaal te duwen, maar Lars van Klink had namens Geel Zwart een afdoende antwoord in huis: 1-1.
En zo won Petten wéér niet thuis tegen Geel Zwart. Dat gebeurde voor het laatst in het seizoen 2007/2008. Toen klopte Petten de Zantemers met 4-2.
OUDESLUIS
In de vijfde klasse verloor Oudesluis met 1-0 van KSV. Een wedstrijd die door trainer Barry Hendry van Oudesluis een ‘zespuntenwedstrijd’ wordt genoemd.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal