Petten On Ice

Vanaf komende zondag ligt een week lang een kunstijsbaan op Plein 1940-1945 in Petten. `Petten on Ice` wordt zondagmiddag om 16.00 uur geopend door burgemeester Van Apeldoorn van Zijpe.

Tijdens de opening geeft een showteam een uitvoering op de kunstijsbaan. Het is het startsein van een week vol activiteiten.
Zo wordt maandag vanaf 13.00 uur curling voor senioren gespeeld. ’s Avonds is er ijshockey en -voetbal voor de jeugd.

Dinsdagochtend is er schaatsen voor lagere scholen. ’s Avonds is er Dancing on Ice voor kinderen en prominenten. Woensdagmiddag worden schaatslessen gegeven. ’s Avonds is er een sponsoravond met Hein Vergeer en een muzikale verrassing.

Donderdagavond is de tweede voorronde Dancing on Ice. Vrijdagmiddag kunnen de kleintjes van 4 tot 8 jaar de ijsbaan op. ’s Avonds verzorgt Marcel Snip een optreden.

Zaterdag zijn onder andere de finales van Dancing on Ice voor de kinderen en de prominenten. Ook is er die dag een Sinterfantasy Markt op plein 1940-1945.

Als er geen bijzondere evenementen plaatsvinden kan vrij worden geschaatst. Een dagkaart voor de baan kost € 3,-, een weekkaart € 9,-. Kaarten zijn te koop bij de Spar in Petten.

Meer informatie over Petten on Ice is te vinden op www.pettenonice.nl

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 2 december 2008
Tags:

Categorie: Archief
Aantal views: 52
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):