Padelbanen Schagen mogen niet buiten
SCHAGEN – De padelbanen van Trim- en Atletiekvereniging TAS’82 mogen zonder geluidwerende maatregelen niet buiten worden aangelegd.Â
Het college heeft dit besloten op grond van een handreiking ‘Padel en Geluid’ van de Stichting Geluidshinder.
Het college trekt behoorlijk geld uit voor de renovatie van de tennisbanen. Het gaat om een bedrag van 179.536 euro. Dit is inclusief het verplaatsen van minispeerwerpen, kogelstoten, balwerpen, verspringen. Hierdoor wordt 4000 m2 grond vrijgespeeld dat een andere bestemming kan krijgen.
De eerste voorbereidende werkzaamheden hebben al plaatsgevonden. Na de zomer kan verder worden gegaan met de werkzaamheden.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Ik snap er geen hol van van wat hier staat. Tennisbanen bij TAS? Welke werkzaamheden gaan er plaatsvinden na de zomer? Komen er nu dan padelbanen overdekt? Of gaat Schagen ook weer achter lopen met deze superhype sport die heel groot aan het worden is.