Oud-wethouder Kruit geweigerd bij jubileum

SCHAGERBRUG – Oud-wethouder Joke Kruit is vorige week geweigerd bij het jubileumfeest Zijpe 400. Dat schrijft Kruit op Facebook. 

Het jubileum werd gevierd in het Zijper Museum in Schagerbrug. 

Door omstandigheden kwam Kruit vlak voor de start van de middag bij het museum aan. Daar kreeg ze van de dames bij de balie te horen dat het vol was en ze niet meer naar binnen mocht. 

“Ik merkte op dat ik de enig nog in leven zijnde wethouder was van het college uit 1997 en deze bijeenkomst heel graag mee wilde maken”, schrijft Kruit op Facebook. 

Omdat er nog meer mensen bij de deur stonden die niet meer naar binnen konden, besloot Kruit naar huis te gaan. 

(Foto: Joke Kruit bij Zijpe 400)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):