Ontroerende muziek in Ursulakerk
WARMENHUIZEN – In de Ursulakerk, aan de Dorpsstraat 93 in Warmenhuizen, is zondag 17 juli van 14.00 tot 15.45 uur een conert van Hans Laduc en Bohdi Geerlings.
Hans is akoestisch gitarist en hij speelt op één gitaar alsof je een hele band hoort. Gepassioneerd speelt hij eigen werk en prachtige vertolkingen van nummers van John Lennon, Claudia de Breij en U2.
Bohdi Geerlings is zangeres en gitariste en vertolkt muziek uit diverse landen en Engelstalige muziek met Keltische invloeden.
Samen spelen zij het beste van hun cd ‘Caledonia’ die in 2009 uitkwam. Het is muziek die je uitnodigt alles even los te laten, te genieten van het moment en te ervaren hoe puur muziek kan zijn.
U kunt ook de zomerexpositie 2016 bekijken. Er zijn schilderijen, beelden en sieraden te bewonderen van een zestal kunstenaars.
De kerk is open van 13.00 tot 17.00 uur en de toegangsprijs is € 3,50. Â
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal