Omgevingswet en Lagedijk. Hoe zit dat?

De gemeenteraad van Schagen wil meer weten over de Omgevingswet en bedrijventerrein Lagedijk. Op maandagavond  16 september praat de raad daarover in de kantine van de gemeentewerf aan de Zijperweg 12 in Schagen. Inloop vanaf 19.00 uur, om 19.30 uur begint de beeldvormende vergadering. Belangstellenden zijn van harte welkom.

Lagedijk is het eerste bedrijventerrein dat een nieuw bestemmingsplan krijgt volgens de nieuwe Omgevingswet. Daarover hebben de ondernemers al gesproken met de gemeente en hun mening gegeven. Bij de beeldvormende vergadering krijgen belangstellenden en de gemeenteraad de laatste informatie. 

Het programma is als volgt:

1.       Presentatie stand van zaken / plan van aanpak Omgevingswet

2.       Presentatie / uitleg aanwijzing gemeente Schagen als Crisis- en herstelwetgemeente

3.       Korte presentatie hoofdlijnen omgevingsplan Bedrijventerrein Lagedijk

4.       Info concept planregels omgevingsplan Bedrijventerrein Lagedijk vanuit drie stands met de thema’s:

·         Gebiedsindeling

·         Functie-indeling

·         Milieuzones

Uiteraard is er gelegenheid om met elkaar in gesprek te gaan hierover.

De bijeenkomst is beeldvormend, dus er worden geen besluiten genomen. Het gaat om het krijgen van informatie en leren van elkaar. Alle belangstellenden zijn bij deze van harte uitgenodigd om mee te praten. Daarvoor wel even aanmelden bij [url|mailto:griffie@schagen.nl|griffie@schagen.nl]

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):