OFS maakt zich zorgen om lokaal toerisme

SCHAGEN – Het contract tussen gemeenten en VVV Top van Holland is per 31 december 2015 opgezegd. Daarmee verdwijnen de VVV-kantoren binnen de gemeente. Ondernemers Federatie Schagen spreekt haar zorgen uit over de informatievoorziening voor toeristen.

De gelden voor recreatie en toerisme worden door de gemeenten nu ingezet voor de nieuw op te richten Destinatie Marketing Organisatie voor de promotie van het gebied Holland boven Amsterdam.

De doelstelling van deze organisatie is klanten werven in plaats van klanten informeren. Daarmee verdwijnt het VVV-kantoor in het Schager Slot en in Petten en Callantsoog.

De Ondernemers Federatie Schagen bekijkt onder haar leden of er een alternatief voor lokaal gastheerschap gevonden moet worden. Bijvoorbeeld door het zelf opzetten van een informatiepunt onder de VVV-vlag.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 16 december 2015
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 15
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):