Nog dit voorjaar skatepark

De gemeente Schagen wil vóór de zomer een skatepark aanleggen achter de Spartahal. Dat heeft het college van Schagen besloten.

Eind 2003 stelde de gemeenteraad geld beschikbaar voor het skatepark. De aanleg werd echter uitgesteld omdat de velden van SV Schagen mogelijk rond de hal zouden komen. Nu die plannen niet doorgaan wil de gemeente snel het skatepark aan gaan leggen.

De keuze van de gemeente is opvallend, omdat nog weinig bekend is over de toekomst van de Spartahal. Over enkele maanden neemt de politiek een beslissing over de bouw van een nieuwe multifunctionele sporthal.

Als die hal er gaat komen wordt de Spartahal mogelijk overbodig. De gemeente wil echter speculaties over de invulling van het terrein aan de Zuiderweg niet betrekken bij de invulling van het skatepark.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 21 maart 2005
Categorie: Archief
Aantal views: 12
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):