Museumnacht in het Kazemattenmuseum

Gepland Agenda

KORNWERDERZAND – Het Kazemattenmuseum aan de Afsluitdijk 5 opent zaterdag 30 september om 20.00 uur de poort voor de tweede Friese Museumnacht.

In het donker door de loopgraven van kazemat naar kazemat, met als eindpunt de zoeklichtkazemat waarmee in het donker de omgeving wordt verlicht.

Ook tijdens deze museumnacht zijn re-enactment soldaten in historische uniformen aanwezig, onder andere van de Binnenlandse Strijdkrachten, Feld Gendarmerie, Deutsches Rote Kreuz en de Duitse Kustartillerie.

Zij spelen historische situaties na en vertellen de bezoekers over de betekenis van hun groep.

De entreeprijs inclusief een ledlampje om niet te verdwalen is € 10,- en kinderen tot en met 12 jaar betalen € 5,-.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 25 september 2023
Categorie: Agenda
Aantal views: 240
Avatar foto
Peter Kooij is al vele jaren actief voor Noordkop Centraal. Momenteel maakt hij onderdeel uit van de redactie.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):