Mogelijk nog meer verkeersdrukte in ‘t Zand
‘T ZAND – Werkzaamheden aan de Keinsmerweg in ’t Zand kunnen volgende week mogelijk voor nog meer verkeersdrukte zorgen in het dorp.Â
Dorpsraad ’t Zand meldt op de website tzand.info dat er volgende week door werkzaamheden, ter hoogte van de Huisartsenpraktijk aan de Keinsmerweg, maar één rijbaan beschikbaar is. Door de werkzaamheden lijkt de verkeersdrukte in het dorp, die verwacht wordt door de sluiting van de Kooybrug in Den Helder, alleen nog maar meer toe te nemen.
“Ook voorbij de vlotburg zal er bij de buslus maar één rijbaan beschikbaar zijn. Onze afspraak met Rijkswaterstaat met betrekking tot de doorstroming door het dorp is hiermee volledig tenietgedaan”, schrijft Dorpsraad ’t Zand.
Gerard Schouten zei vorige week namens Dorpsraad ’t Zand nog blij te zijn met de maatregelen die Rijkswaterstaat gaat nemen om de doorstroming door het dorp vloeiend te houden als de Kooybrug in Den Helder op 23 oktober dichtgaat. Zie ook: Dorpsraad ’t Zand blij met maatregelen
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Het grootste verkeers infarct van de kop is in aantocht!!!!