Mmmmm dat smaakt

REGIO – Graag Gedaan in Warmenhuizen, Sint Maarten, Tuitjenhorn, Waarland en Dirkshorn regelt de maaltijdservice van Wonen Plus Welzijn.

Houdt u ook van een lekkere verantwoorde maaltijd? Dan kunt u gebruik maken van de maaltijdservice van Wonen Plus Welzijn (WPW).

Graag Gedaan bezorgt de maaltijden koelvers aan huis. U bepaalt zelf op welke dagen en hoeft de maaltijd alleen nog maar op te warmen in de magnetron.

De maaltijdservice kan een goede oplossing zijn als het bereiden van de maaltijd steeds moeilijker wordt.

Er is keus uit allerlei gerechten en menu’s waarbij de beste ingrediënten worden gebruikt. Woonzorggroep Samen zorgt voor de bereiding.

Voor meer informatie kunt u tussen 10.00 en 15.00 uur contact opnemen met De Balie in Markt 18 in Schagen via 0224 – 29 10 42. De Balie is het servicepunt van WPW.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):