Mevrouw Van der Es is oudste van Nederland
HIPPOLYTUSHOEF – Na het overlijden van de 110-jarige Ebeltje Boekema-Hut uit Zevenhoven op 11 juni, is de 109-jarige Marina van der Es-Siewers uit Hippolytushoef nu de oudste van het land.Â
Mevrouw Van der Es-Siewers was enig kind. Haar vader was binnenvisser. Beide ouders zijn niet extreem oud geworden, wel had ze een nicht die 93 jaar is geworden.
Ze trouwde in 1945 met haar echtgenoot Henk en samen kregen ze een zoon, die op zijn beurt voor haar enige kleinzoon zorgde.
Hoewel Van der Es-Siewers de oudste inwoner van Nederland is, is ze niet de oudste nog levende mens geboren in Nederland. Catherina van der Linden, geboren op 26 augustus 1912 in Amersfoort, woont in Adelaide en is tevens de oudste nog levende mens in Zuid-Australië.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal