Meer leegstand op bedrijventerreinen

SCHAGEN – In de gemeente Schagen is het aantal in onbruik geraakte winkels geslonken van 50 naar 30. Op de bedrijventerreinen is echter een snelle toename te zien in het aantal vacante panden. 

Hier zijn zestig leegstaande panden meer genoteerd dan het honderdtal van vorig jaar januari, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

Het CBS laat ook leegstand over een langere periode dan een jaar zien. Zo stond 73 procent van de leegstaande winkels in Schagen in januari 2021 ook al leeg. In Den Helder ligt dit percentage op 65 procent en in Hollands kroon op 56 procent.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Eugeen Hoekstra is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal, met de specialisaties politiek en zorg. Eugeen schrijft ook geregeld columns en ondervraagt politici in het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord
  1. Snuiter
    Snuiter zegt:

    En de kapitalisten bouwen er nog “units” bij! Totaal on interessant voor de plaatselijke ondernemers, en een open deur voor malafide onderkruipers!

Reacties zijn gesloten.