Meer dan alleen Michelangelo

Gepland Agenda

SCHAGERBRUG – Kunsthistoricus Harry Velema verzorgt zondag 7 mei om 15.00 in het kerkje van Schagerbrug aan de Schagerweg een kunstlezing over de Sixtijnse Kapel.

De Sixtijnse Kapel is een van de bekendste bouwwerken uit de Europese geschiedenis met de wereldberoemde fresco’s van Michelangelo. Maar de kapel is meer dan Michelangelo: er valt nog meer te zien en er is meer over te vertellen.

In de lezing van Velema gaat het over filosofie, theologie, architectuur, schilderkunst, geschiedenis en de bouwkunst van dit bijzondere gebouw.

Kaarten kosten € 13,50 en zijn verkrijgbaar via kunstcultuurkerkschagerbrug@gmail.com of zijn aan de kassa in de kerk verkrijgbaar.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 26 april 2023
Categorie: Agenda
Aantal views: 171
Avatar foto
Frank van Schagen is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal. Frank richt zich vooral op activiteiten in de Noordkop.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):