Maakt Claude kans op het Songfestival?

SCHAGEN – Claude is met zijn lied ‘C’est la vie’ doorgedrongen tot de finale van het Eurovisie Songfestival in Basel. Maar gaat hij die finale winnen?

Cameraman Ed van Oerle en Kitty Mertz gingen voor het televisieprogramma ‘Straatpraat’ de goederenmarkt in Schagen op met de vraag hoe de kansen voor  Claude dat hij gaat winnen, worden ingeschat.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Onder 'Redactie Noordkop Centraal' staan door de redactie zelf geschreven berichten, maar ook artikelen die ons door derden zijn aangeleverd, zoals (en al dan niet bewerkte) persberichten en dergelijke. Ook iets melden? Stuur een bericht aan redactie@noordkopcentraal.nl. De redactie is telefonisch te bereiken via 0224-218218. Het bezoekadres is Piet Ottstraat 3, 1741 NW, Schagen. Loop gerust binnen, de koffie staat klaar!



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):