Lindsey Pegram wint thuiswedstrijd in ‘t Zand

‘T ZAND – Lindsey Pegram heeft maandag in haar eigen ’t Zand de kortebaan gewonnen. De pikeur reed na een droomfinale tegen favoriet Cattiva Byd de ereronde met Southwind Raptor.

Het was alweer de vierde seizoenszege van de troef van eigenaar/trainer Bert de Boer. Daarmee sloot Pegram een geweldig kortebaanseizoen af.

Ze won in totaal zes kortebanen. Ook eindigde ze knap als tweede in het pikeursklassement. Zaterdag was ze met Southwind Raptor ook de beste geweest in Utrecht.

Op de Keinsmerweg toonde Southwind Raptor opnieuw veel snelheid, maar had hij over geluk niets te klagen gehad. De Amerikaanse ruin maakte in de derde omloop tegen Obelix West twee galoppades en was daarmee uit koers.

Het lot was de combinatie echter gunstig gezind. Bijloting bracht Southwind Raptor terug in de wedstrijd. Daarvan maakte hij optimaal gebruik.

Met een ander bit in zijn mond liet hij de galoppades op de belangrijke momenten achterwege en kwam na winst op Columbine Lep in de vierde omloop in de finale.

Daarin wachtte de grote favoriet Cattiva Byd. De merry gooide echter niet voor het eerst dit jaar haar eigen glazen in tijdens de finale door zich te vergalopperen.

Lindsey Pegram was daarmee met Southwind Raptor de sterkste combinatie.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):