Koploper Winkel morst punten bij Limmen
LIMMEN – De vrouwen van Winkel, koploper in de tweede klasse, hebben deze zondag op bezoek bij Limmen twee punten laten liggen.
Winkel, dat de eerste periodetitel op zak heeft, kwam tegen een fel spelend Limmen amper aan het eigen spel toe.Â
Limmen is overigens een team waartegen Winkel het altijd lastig heeft. Zo ook vandaag. De thuisploeg kwam redelijk vlot aan de leiding en tilde de voorsprong vervolgens naar 2-0.
Uit een vrije trap van Madelon Swart kopte Melissa de Boer de aansluiter binnen. 2-1 was de ruststand.
Na rust probeerde Winkel de achterstand weg te poetsen en dat lukte uiteindelijk via een vrije trap van Maryze Borst, 2-2.
Dat werd ook de eindstand. Mazzeltje voor Winkel: runner-up Velsen laat het liggen bij Hillegom, 2-1 verlies…
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal