Klusvrouw Esther de Wit in Met de deur Open

SCHAGEN – In het programma Met de deur Open is zondag 1 oktober klusvrouw Esther de Wit uit Schagen te gast. Esther heeft op verschillende plekken in Nederland gewoond.

Esther heeft de opleiding meubelmaker gedaan in Eindhoven en is daarna haar eigen bedrijf in 1994 gestart.

In deze omgeving is zij terecht gekomen doordat haar toenmalige partner in 1998 een baan kon krijgen bij het ECN in Petten. Haar bedrijf zette zij voort op de Witte Paal in Schagen, maar uiteindelijk is zij daarmee gestopt. Haar huidige vriend heeft haar gestimuleerd weer voor zichzelf te beginnen en zo ontstond Esther De Wit Klusvrouw.

Presentator Kitty Mertz praat met Esther over haar leven, werk en andere belangstellingen. De muziek die tijdens het programma is te horen is de keuze van Esther de Wit en de techniek is in handen van Peter Pronk. Met de deur Open is van 10.00 tot 12.00 uur te beluisteren.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 28 september 2017
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 113
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):