Inloopspreekuur voor ondernemers
SCHAGEN – Ondernemers in het midden- en kleinbedrijf kunnen met ingang van donderdag 25 augustus weer wekelijks met hun vragen en problemen terecht bij het inloopspreekuur voor ondernemers.
De gemeenten Schagen en Hollands Kroon hebben dat begin dit jaar samen met stichting Ondernemersklankbord opgezet.
Na een proef vorig jaar, is begin dit jaar met een regulier wekelijks inloopspreekuur begonnen. Adviseurs van Ondernemersklankbord, oud-ondernemers en managers die als vrijwilliger hun expertise en ervaring aanbieden, spreken er met ondernemers en mensen die een onderneming willen beginnen.
Het Ondernemersloket wordt elke donderdagochtend van 9.00 tot 12.00 uur door een vrijwilliger van Ondernemersklankbord bemand.
Ondernemers woonachtig in de gemeenten Schagen en Hollands Kroon kunnen hier met hun vragen terecht. Het inloopspreekuur wordt gehouden aan het Westerpark 20 in Schagen.
Foto: Het ondernemersklankbord.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal