Humpendag een succes

De jaarlijkse Humpendag bij reddingsbrigade Paal 13 in Callantsoog is ook dit jaar een groot succes geworden.

Met 23 aanmeldingen en het thema `achterstevoren` kijkt Paal 13 terug op een heerlijke dag. De deelnemers begonnen de dag met spelletjes en schatgraven. Na een pauze met een patatje mocht iedereen raften, van de zeephelling en moest iedereen het `redding sparcour` afleggen.

Het winnende team 2010 was team Geel met Jelte, Rozemaryn, Björn, Anne en Joris. De prijs voor het best verklede kind ging naar Feline Thiry.

De titel `Hump van het jaar` ging naar Mick Zomerdijk.  Bijna dagelijks is Mick op het strand te vinden. De Reddingsbrigade is voor hem een echte Hobby geworden. En nadat hij de beker de afgelopen 2 jaar mis liep heeft hij hem eindelijk zelf gewonnen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):