Hulpdiensten redden vrouw uit Geestmerambacht

REGIO – Na een zoekactie in recreatieplas Geestmerambacht is de bestuurster van een scootmobiel donderdagavond uit het water gered door de brandweer. 

Dit meldt mediapartner Alkmaar Centraal. 

De hulpdiensten kwamen in actie nadat een lege scootmobiel werd aangetroffen aan de waterkant. Een woordvoerder van Veiligheidsregio Noord-Holland Noord meldt dat een vrouw, bij kennis, uit het water is gehaald en overgebracht naar het ziekenhuis in Alkmaar. Dat was rond 20.45 uur.

Er waren twee duikteams ter plaatse en een politieheli verleende assistentie boven de plas. Wat er precies is gebeurd is volgens de woordvoerder nog erg onduidelijk. “Afhankelijk van de verklaring van de vrouw zal de politie beslissen of er een onderzoek wordt gedaan.”

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):