Hulleman terug naar Schagen United
SCHAGEN – De oud hoog-niveau voetballer Jim Hulleman (31), die recentelijk voor Koninklijke HFC heeft gespeeld, keert terug bij zijn oude club Schagen United.
Bijna 20 jaar geleden was hij voor het laatst actief op het veld van Schagen United. Voor de ervaren middenvelder is het een bewuste keuze geweest om terug te keren naar zijn oude club. De keuze komt vooral omdat Hulleman meer aandacht wil besteden aan zijn familie.
Voor Schagen United is de terugkomst van Hulleman een absolute aanwinst. Hoofdtrainer Martijn Gootjes is zeer enthousiast over de terugkomst: “De club krijgt er niet alleen een fantastische speler met een geweldige mentaliteit bij, maar ook een speler met ervaring op hoog niveau, van wie we met z’n allen veel kunnen leren”, aldus Gootjes.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!