Honden lopen mee
De Dierenbescherming afdeling Schagen en het Dierenasiel in Tuitjenhorn lopen deze week weer mee met de avondvierdaagse in Schagen.
Enkele vrijwilligers, bestuurders én een aantal asielhonden lopen 4 avonden een afstand van 5 kilometer. Ook enkele ex-asielhonden en hun baasjes sluiten zich bij de groep aan. De alarmbus van de Dierenbescherming gaat mee als bezemwagen.
Acht jaar geleden liep de Dierenbescher-ming voor de laatste keer mee met de avondvierdaagse. De actie is nieuw leven ingeblazen om het werk van het asiel en de Dierenbescherming te promoten.
Bij de intocht, donderdagavond, wordt de groep speciaal begeleid door een eigen muziekkorps en een old-timer. Voor het meelopen van honden is speciale toestemming gegeven door de organisatie van de avondvierdaagse.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal