Hoe werkt de eendenkooi in ‘t Zand?

Gepland Agenda

‘T ZAND – Hoe worden eenden in een eendenkooi gevangen? Tijdens een excursie op zaterdagmiddag 20 mei laten gidsen van Landschap Noord-Holland zien hoe dat gaat.

In de kooiplas zijn staleenden die weer andere eenden zullen aantrekken. Daar zitten soms hele bijzondere soorten tussen. Vanachter een kijkscherp kun je het natuurlijke gedrag van de eenden in stilte bekijken.

Een wandeling door de natuur rondom de kooi; een kruidenrijk grasland in het voorjaar. Deze excursie is ook heel leuk voor kinderen. Bij voorkeur reserveren, al is terplekke aanschuiven ook mogelijk. Het adres is Korte Bosweg 47A in ’t Zand.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Frank van Schagen is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal. Frank richt zich vooral op activiteiten in de Noordkop.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):