Hoe gaan we van het aardgas af? Denk met ons mee!
In 2050 gaat de aardgaskraan dicht. En dus moeten wij overstappen op groene warmte. We maken een plan hoe we dat op een verstandige manier kunnen doen. Op 1 februari gaan we graag met u in gesprek over dit ‘Groene warmteplan’. Dat doen we online. Praat u mee?
Overstappen op groene warmte
We zien het klimaat veranderen. Hevige regenbuien, droge zomers en zachte winters. We willen prettig blijven wonen en daarom moeten we de opwarming van de aarde stoppen. Dus stappen we over van aardgas op groene warmte. Dat heeft ook voor u gevolgen. Want op termijn moet u anders gaan verwarmen of koken dan u gewend bent. U kan nu al beginnen met het besparen van energie.
Lokaal warmteplan
In het groene warmteplan dat we maken staat hoe we met elkaar slim kunnen overstappen. Een meedenkgroep van bewoners helpt bij het maken van dit plan. Graag horen wij ook uw mening!
Praat mee
Doe mee met de digitale bewonersavond op maandag 1 februari. En laat weten wat u belangrijk vindt bij de overstap van grijze naar groene warmte. U krijgt informatie over het plan en kunt uw mening geven. Zo zorgen we samen dat het plan past bij Hollands Kroon. De online bijeenkomst start om 19.30 uur en duurt tot 21.00 uur. Meld u aan via [url|mailto:duurzaam@hollandskroon.nl|duurzaam@hollandskroon.nl] en praat mee!
Bent u ondernemer? En wilt u weten wat de overstap naar groene warmte betekent voor uw bedrijf? Reserveer dan 8 februari in uw agenda. Om 19.30 uur gaan wij digitaal met u in gesprek. Meer informatie volgt via [url|https://www.hollandskroon.nl/aanmelding-digitale-bewonersavond-1-februari|deze site|ext].
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal