Herziening streekplan nodig
Voor de bouw van vakantiewoningen in de Boskerpolder bij Groote Keeten is een herziening van het streekplan nodig. Dat blijkt uit een ambtelijk rapport van de gemeente Zijpe.
Eind vorig jaar is het streekplan van de provincie vastgesteld. Dat streekplan laat de bouw van de vakantiewoningen nu niet toe. Daarom is een herziening van het streekplan nodig. Of die procedure de uitvoering van het plan vertraagt is nog niet duidelijk.
Voor het plan moeten ook nog bestemmingsplannen worden aangepast. Verder is een samenwerkingsovereenkomst tussen de gemeente en de projectontwikkelaar in voorbereiding die nog door de gemeenteraad moet worden vastgesteld.
In de Boskerpolder moeten tussen 235 en 350 luxe recreatiewoningen komen. De woningen worden van hoge kwaliteit en komen op grote percelen te staan. Een deel van het gebied zal als natuurgebied worden ingericht.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal