Herhaalde getuigenoproep mishandeling in Dirkshorn

DIRKSHORN – De politie is nog steeds op zoek naar getuigen van een mishandeling eind juni in Dirkshorn.

In de nacht van vrijdag 19 op zaterdag 20 juni werden bij het meertje van Dirkshorn twee vissers mishandeld door een groep jongeren. 

De vissers zaten daar rond 1.15 uur toen een groepje van vier personen ruzie kreeg met een andere grotere groep. 

Op het moment dat de grotere groep een fiets in het water wilde gooien, spraken de vissers de jongens hierop aan. De grotere groep bestond uit ongeveer 8 jongens tussen de 15 en 18 jaar. 

Deze groep begon op de twee vissers in te slaan. De vissers liepen diverse verwondingen op. 

Het onderzoek naar de mishandeling is nog steeds gaande. Om meer duidelijkheid in deze zaak te krijgen, doet de politie opnieuw een beroep op mogelijke getuigen. Die wordt gevraagd te bellen naar 0900 – 8844 of anoniem via 0800-7000.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):