Harenkarspel kiest voor SW
De gemeente Harenkarspel stopt met de verspreiding van het gemeentelijke nieuws via de Omring Express. Als de raad eind september akkoord gaat, worden de publicaties voortaan in het Schager Weekblad geplaatst.
De gemeente kiest voor het Schager Weekblad, omdat ook fusiepartner Schagen en Zijpe hierin hun gemeentelijke publicaties plaatsen. Mogelijk dat de drie gemeenten op termijn gaan samenwerken bij hun publicaties.
Aan de overstap van de Omring Express naar het Schager Weekblad zit wel een prijskaartje. De publicaties in de Omring Express kosten de gemeente jaarlijks ruim € 36.000,-. Het Schager Weekblad vraagt
€ 65.000,- voor de publicaties. Andere opties, zoals een eigen uitgave of verspreiding via zondagkranten, kost nog meer.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal