Hamburgers van en voor De Downdriehoek

‘t VELD – Wooninitiatief De Downdriehoek wil graag een woonplek realiseren voor een groep jongeren met het downsyndroom. Hiervoor werden afgelopen weekend hamburgers verkocht. De opbrengst ging volledig naar dit initiatief.

Bij slagerij Broersen in ‘t Veld was het zaterdag dan ook een gezellige drukte. De jongeren stonden zelf achter een kraam. Om 13.30 uur waren de hamburgers uitverkocht en was er ruim € 1.300,- verdiend. 

Een van de jongeren is Joey en hij werkt bij Peper en Goud in Schagen. Ook hier werd vrijdag actie gevoerd voor een leuke woonvoorziening voor Joey en zijn vrienden. Joey bakte met liefde hamburgers voor zijn eigen toekomst.  

Het doel is om in 2023 tien jongeren met het syndroom van Down, het syndroom van Baufet of een andere verstandelijke beperking samen te laten wonen. Kijk hier voor meer informatie. 

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sanne de Weger werkte van 2011 tot 2024 parttime op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):